Falerone 2019 - hirdetmény

banner 20190416 falerone2019 hirdetmeny

A Faleronei Művésztelep (Olaszország) meghirdeti 2019 nyári alkotótáborát.
Idén a Cineteatro Beato Pellegrino mozi-színház színpadának állandó háttér díszletét (fondale) készítjük el.

Időpont:
2019. július 30. - augusztus 14. (tervezett időpont)

Ismertető előadás:
2019. április 16. 18.00, BME Rajzi Tanszék. 1111 Budapest, Műegyetem rakpart 3., K épület, 3. emelet 20.
2019. április 23. 18.00, BME Rajzi Tanszék. 1111 Budapest, Műegyetem rakpart 3., K épület, 3. emelet 20.

Jelentkezés: 2019. május 28-ig. A jelentkezéshez portfóliót és motivációs levelet kell beadni pdf formátumban. A portfólióban elsősorban válogatott grafikai munkák legyenek, de értékeljük, ha a jelentkező egyéb képességeit, érdeklődési körét is bemutatja. Előnyt jelent az olasz nyelvtudás és a autóvezetői tapasztalat.

Utazás: kisbuszokkal
Szállás: Falerone városa biztosítja, iskolában, vagy a tornacsarnokban.
Étkezés: egyénileg, illetve közös étkezések saját megvalósításban.

A művésztelepen való részvétel egyúttal a "Rajzi és formaismereti alkotó gyakorlat" című szabadon választható tantárgy teljesítését is jelenti.

További információk: Váli István, BME Rajzi Tanszék, www.faleroneartcolony.it

Vezetők: Váli István Frigyes DLA építész, Sauro Cecchi festőművész-díszlettervező (Falerone), Mátyási Péter festőművész, Koczkás Kornél építész (Edinborough)